11.12.2019

ЗВІТ ЩОДО СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ

19.11.2013 Uncategorized

14 листопада відбувся звіт студентів-учасників програми міжнародного студентського обміну «S.A.M.E.D.I». Засідання проводилося керівником сектору міжнародної діяльності студентської ради факультету іноземної філології Сергієм Фрізом.

ЗВІТ САМДІ

Учасниками двотижневого проекту, який проходив на території Франції, Словаччини та Австрії, були студенти 1-3 курсів факультету іноземної філології: Віра Забудько, Вікторія Мальована, Оксана Мельничук, Анастасія Савчук, Катерина Якимович, Юлія Янковська.

ЗВІТ САМДІ 1

Студенти поділилися враженнями про проект із потенційними учасниками програми, яка має пізнавально-лінгвістичний характер. Розповіли про відвідання таких інституцій, як ЮНЕСКО, Національна Асамблея Франції, Паризький Центр Науки, Віденський університет тощо.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Також відбулася презентація навчально-методичних матеріалів, переданих Національною Асамблеєю Франції нашому факультету. Таким чином, книжковий фонд та відеотека факультету поповнилася понад 100 примірниками автентичних енциклопедичних та навчальних книжкових видань та відеозаписів.