ЗВІТ ПРО РОБОТУ ПРОБЛЕМНИХ ГРУП

29 травня 2018 року на кафедрі теорії та практики іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся звіт про роботу студентських проблемних груп, які працюють у контексті напрямів діяльності Лабораторії лінгвокультурології та зіставної лінгвістики: Сучасні тенденції розвитку лексикології англійської мови (керівник – проф. Білецька І.О.); Лінгвокультурологічні та зіставні аспекти функціонування сучасної німецької та англійської мов (керівник – доц. Кирилюк М.А.); Компаративний аналіз мовних та мовленнєвих одиниць англійської та української мов (керівник – доц. Вінг Т.О.); Актуальні проблеми сучасної лінгвістики (керівник – доц. Лаухіна І.С.); Словотворчі тенденції в сучасній англійській мові (керівник – доц. Паладьєва А.Ф.); Формування іншомовної компетентності майбутніх філологів (керівник – к.пед.н. Кришко А.Ю.). Студенти продемонстрували результати своїх індивідуальних наукових пошуків, апробацію яких здійснювали через участь у науково-практичних конференціях різного рівня (14) та публікації статей у збірниках студентських наукових праць (35).

" data-title="ЗВІТ ПРО РОБОТУ ПРОБЛЕМНИХ ГРУП">