16.02.2020

ЗВІТ ПРО НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ПОРТУ

30.05.2015 Uncategorized

На засіданні вченої ради факультету іноземної філології доцент кафедри англійської мови та методики її викладання Комар О.С. представив звіт про наукове стажування в Університеті Порту в рамках проекту Eminence II програми академічної мобільності Erasmus Mundus.

Олег Станіславович наголосив на важливості участі науково-педагогічних працівників у програмах академічної мобільності з огляду на інтеграційні процеси у сучасній вітчизняній освіті, а також детально проаналізував власний план наукового стажування та особливості його реалізації.

стажування порто

Значну увагу доцент Комар О.С. приділив практичним рекомендаціям для потенційних учасників програм академічної мобільності.

стажування порто.jpg1

Насамкінець члени вченої ради та присутні мали можливість ознайомитися з презентацією, що слугувала візуальним додатком до інформації, представленої у звіті, та відбивала різноманітні аспекти перебування в іншомовному академічному та культурному середовищі.