ЗВІТ КЕРІВНИКІВ СТУДЕНТСЬКИХ ПРОБЛЕМНИХ ГРУП

" data-title="ЗВІТ КЕРІВНИКІВ СТУДЕНТСЬКИХ ПРОБЛЕМНИХ ГРУП">

15 травня 2019 року у контексті діяльності Лабораторії лінгвокультурології та зіставної лінгвістики відбувся звіт керівників студентських проблемних груп. В цілому було представлено результати наукової діяльності студентів та магістрантів факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які є членами 7 проблемних груп. Робота студентів була спрямована на дослідження різноманітних проблем романо-германської філології, а її результати були апробовані через участь у науково-практичних конференціях різного рівня, підготовку та друк статей і тез у збірниках наукових праць.