На факультеті іноземних мов відбулася зустріч здобувачів ОС «Бакалавр» з Головою ЕК. Захід було організовано на платформі Google Meet. Заступник Голови ЕК, декан факультету, канд. пед. наук, доцент Ірина Постоленко звернулася до здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання з вітальним словом, а також розповіла про організацію випускної атестації в режимі дистанційного навчання в умовах воєнного стану.
Голова ЕК канд. філол. наук, доцент Ольга Сушкевич ознайомила здобувачів вищої освіти з нормативними документами, якими керується екзаменаційна комісія під час своєї роботи, детально поінформувавши випускників щодо самої процедури складання випускних екзаменів.
Канд. пед. наук, доцент Світлана Прищепа сконцентрувала увагу здобувачів вищої освіти на підготовці відповідей на питання з педагогіки, які внесені до державної атестації, порекомендувавши використання нових нормативних документів у галузі освіти, а також давши рекомендації щодо необхідних матеріалів для підготовки. Канд. пед. наук, доцент Алла Гембарук порекомендувала студентам як якісно і доступно підготуватися до складання завдань з методики навчання англійської мови та надала консультації щодо підготовки комунікативних ситуацій з англійської мови. Канд. пед. наук, доцент Галина Авчіннікова допомогла здобувачам вищої освіти у підготовці до випускного екзамену з другої іноземної мови та методики її викладання. Упродовж зустрічі було проведено перевірку технічного зв’язку зі студентами та їх онлайн ідентифікацію. Канд. пед. наук, доцент Алла Паладьєва провела профорієнтаційну зустріч з випускниками, націливши їх на складання вступних екзаменів та зосередивши увагу на особливостях вступної кампанії нинішнього року.
Бажаємо успіхів здобувачам ОС «Бакалавр» у підготовці до випускної атестації!

" data-title="ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» З ГОЛОВОЮ ЕК НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Бажаємо успіхів здобувачам ОС «Бакалавр» у підготовці до випускної атестації!