ЗУСТРІЧ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ ТА ЇХ БАТЬКАМИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

11 вересня 2020 року факультетом іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини була проведена зустріч з першокурсниками та їх батьками щодо питань організації освітнього процесу. Цього року навчання першокурсників розпочинається з 15 вересня у дистанційному режимі, тому надзвичайно важливим є налаштувати студентів, які щойно переступили поріг університету, на якісне і цікаве навчання.
Зустріч відбувалася в актовій залі з дотриманням санітарно-епідемічних норм, батьки та студенти були поінформованими про формат роботи змішаного навчання, особливості організації дистанційного навчання та проживання в гуртожитку під час пандемії коронавірусу.
З вітальним словом до присутніх звернулася декан факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко, яка розповіла про факультет, його історію та традиції, здобутки та переваги. Заступник декана з навчально-методичної роботи Юлія Юріївна Казак здійснила розподіл першокурсників за групами, представила кураторів груп, розповіла про особливості навчання на факультеті та показала як користуватися онлайн-розкладом. Заступник декана з соціалізаційно-гуманітарних питань кандидат педагогічних наук, доцент Альона Валеріївна Солодчук розповіла про дозвілля студентів, про студії та гуртки, до яких залучені студенти факультету та особливості цьогорічного поселення в гуртожитки. Про можливості поєднання навчання на факультеті та за кордоном, про програми подвійного диплому розповіла заступник декана з міжнародної діяльності, кандидат філологічних наук, доцент Ольга Валентинівна Сушкевич.
Вітаємо наших першокурсників та їх батьків! Бажаємо успішної адаптації та цікавого і продуктивного студентського життя!!!

" data-title="ЗУСТРІЧ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ ТА ЇХ БАТЬКАМИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">