ЗУСТРІЧ З ЛЕКТОРОМ НІМЕЦЬКОЇ АКАДЕМІЧНОЇ СЛУЖБИ DAAD

30 жовтня 2015 р. на факультеті іноземних мов відбудеться зустріч з лектором німецької академічної служби DAAD Анею Ланге. Буде представлено 19 програм навчання та стажування у Німеччині для викладачів та студентів, які володіють англійською чи німецькою мовами. А. Ланге наведе типовий пакет документів, а також продемонструє, як укласти мотиваційний лист, резюме, проект, тощо.
Після цього германісти зможуть прийняти участь у семінарі, присвяченому гострим соціокультурного питанням України та Німеччини (проблеми сучасної молоді, життя в інформаційному суспільстві, іміграція, біженці).

Програма заходу:

ІІ пара (ауд. 422) – презентація академічних програм DAAD (для тих, хто володіє англійською чи німецькою мовою);
ІІІ пара (ауд. 422) – майстер-клас із укладання пакету документів;
ІV пара (ауд. 422) – семінар для викладачів та студентів «Соціокультурні реалії Німеччини та України: компаративний аспект».

загружено

Запрошуються усі бажаючі.