ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИКОМ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ

Члени кафедри англійської мови та методики її навчання були залучені до супроводу цієї події. Делегація оглянула будинок, який постраждав від ракетної атаки 28 квітня 2023 року та підписала меморандум.
У планах фонду – провадити значну допомогу постраждалим громадянам.

" data-title="ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИКОМ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ">

22 травня 2023 року у місті Умань відбулася зустріч Голови Черкаської обласної військової адміністрації Ігора Табурця та мера міста Умань Ірини Плетньової із керівником благодійного фонду Хауерда Баффітта (the Howard G. Buffett Foundation) Майклом Каппоні.
У планах фонду – провадити значну допомогу постраждалим громадянам.