ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ ЕК НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

15 грудня 2020 року на факультеті іноземних мов відбулася зустріч здобувачів ОС «Магістр» з Головою ЕК . Захід було організовано на платформі Google Meet. Заступник Голови ЕК, декан факультету, канд. пед. наук, доцент І.С. Постоленко звернулася до магістрантів денної та заочної форм навчання з вітальним словом, також розповіла про організацію випускної атестації в режимі дистанційного навчання.
Док. пед. наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту О.М. Коберник сконцентрував увагу магістрантів на підготовці відповідей на питання з педагогіки, які внесені до комплексного кваліфікаційного екзамену, порекомендувавши використання нових нормативних документів у галузі освіти, а також давши рекомендації щодо необхідних матеріалів для підготовки. Канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання А.С. Гембарук порекомендувала студентам як якісно і доступно підготуватися до складання завдань з методики навчання англійської мови, канд. філол. наук О.В. Яловенко надала консультації щодо підготовки комункативних ситуацій з англійської мови, канд. пед. наук, доцент Г.Д. Авчіннікова проконсультувала магістрантів щодо складання другої іноземної мови (німецька, французька, іспанська).
Також проведено перевірку технічного зв’язку зі студентами та їх онлайн ідентифікацію.
Бажаємо успіхів здобувачам ОС «Магістр» у підготовці до випускної атестації!

" data-title="ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ ЕК НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Бажаємо успіхів здобувачам ОС «Магістр» у підготовці до випускної атестації!