ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ ЕК НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

На факультеті іноземних мов відбулася зустріч здобувачів ОС «Магістр» з Головою ЕК. Захід було організовано на платформі Google Meet. Заступник Голови ЕК, декан факультету, канд. пед. наук, доцент Ірина Постоленко звернулася до магістрантів денної та заочної форм навчання з вітальним словом також розповіла про організацію випускної атестації в режимі дистанційного навчання в умовах воєнного стану.
Голова ЕК док. пед. наук, професор, завідувач кафедри теорії та практики іноземних мов Ірина Білецька ознайомила здобувачів вищої освіти з нормативними документами, якими керується екзаменаційна комісія під час своєї роботи, а також детально поінформувала випускників щодо самої процедури складання комплексного кваліфікаційного екзамену та захисту випускних кваліфікаційних робіт.
Доктор пед. наук, професор Олександр Коберник сконцентрував увагу магістрантів на підготовці відповідей на питання з педагогіки, які внесені до комплексного кваліфікаційного екзамену, порекомендувавши використання нових нормативних документів у галузі освіти, а також давши рекомендації щодо необхідних матеріалів для підготовки. Канд. пед. наук, доцент Олена Бевз порекомендувала студентам як якісно і доступно підготуватися до складання завдань з методики навчання англійської мови та надала консультації щодо підготовки комункативних ситуацій з англійської мови.
Також проведено перевірку технічного зв’язку зі студентами та їх онлайн ідентифікацію.
Бажаємо успіхів здобувачам ОС «Магістр» у підготовці до випускної атестації!

" data-title="ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ ЕК НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Бажаємо успіхів здобувачам ОС «Магістр» у підготовці до випускної атестації!