ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ-ІНОЗЕМЦІВ З ГОЛОВОЮ ЕК НА ПЛАТФОРМІ GOOGLE MEET

" data-title="ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ-ІНОЗЕМЦІВ З ГОЛОВОЮ ЕК НА ПЛАТФОРМІ GOOGLE MEET">

19 січня 2021 року на факультеті іноземних мов відбулася зустріч студентів-іноземців з головою ЕК для підготовки до складання випускного екзамену з української мови. Зустріч розпочала декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко, яка привітала всіх учасників зустрічі і представила склад екзаменаційної комісії. Голова ЕК кандидат філологічних наук, доцент Ольга Валентинівна Сушкевич окреслила процедуру проведення екзамену та вимоги до нього, а також дала чіткі та цінні настанови для підготовки до випробування. Консультацію щодо змісту екзамену з української мови та завдань, які висвітлені в екзаменаційних білетах, надала кандидат філологічних наук, доцент Ірина Валентинівна Хлистун. Бажаємо студентам-іноземцям 22 січня 2021 року успішно скласти випускний екзамен з української мови!