На початку навчального року на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини відбулася зустріч гарантів освітніх програм з професорсько-викладацьким складом. Зустріч була організована заступником декана з навчально-методичної роботи Казак Юлією Юріївною. Така зустріч стала вимогою часу, адже надзвичайно важливо, щоб кожен викладач, який забезпечує викладання навчальних предметів на факультеті, знав не лише структуру освітньої програми та її складові, але й найсучасніші виклики, які виникають під час проходження акредитації. Зустріч була проведена відповідно до санітарно-епідемічних вимог. Викладачі мали змогу поставити запитання, провести обговорення найскладніших моментів, а також висловити свої побажання щодо створення освітніх програм та їх функціонування.

" data-title="ЗУСТРІЧ ГАРАНТІВ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ З ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИМ СКЛАДОМ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">