24.02.2020

«ЗГУРТУВАННЯ КОЛЕКТИВУ – УМІННЯ СПІЛКУВАТИСЯ В НЬОМУ»

18.03.2015 Uncategorized

Нещодавно для студентів 14 групи магістранткою-практиканткою 61 м групи Інною Лосінець був організований психологічний тренінг. На зустрічі був присутній куратор академічної групи Оксана Андріївна Пономарьова.

Для проведення тренінгу зі студентами була запрошена керівник центру психологічного діагностування та тренінгових технологій університету Якименко Ганна. Оскільки колектив співпрацює разом досить короткий термін і аби допомогти краще пізнати один одного психологом була запропонова тема для проведення тренінгу «Згуртування колективу – уміння спілкуватися в ньому».

згуртування колективу

Зустріч пройшла у дружелюбній атмосфері. Учасники проявили неабияку активність. Тренер Ганна Якименко розпочала із знайомства, встановлення правил, які запропонували самі студенти. Спілкування супроводжувалось низкою вправ, запитань, обговорень та дискусій.

Наприкінці тренінгу учасники висловили свої враження та побажання, які вказують на те, що студенти хотіли б частіше брати участь у подібних заходах.