ЗГІДНО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПІДГОТОВКУ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ТА НАУКОВИХ КАДРІВ

Згідно Положення про підготовку науково-педагогічних та наукових кадрів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 1.03.1999 року № 309 (зі змінами та доповненнями), 22 жовтня відбулося засідання кафедри англійської мови та методики її викладання, на якому були заслухані звіти аспірантів УДПУ та інших ВНЗ, а також молодих науковців про виконання індивідуальних планів роботи.

SAM_6027 SAM_6029 SAM_6034

На засіданні були присутні декан факультету іноземних мов, кандидат педагогічних наук, доцент Бріт Надія Михайлівна, заступник декана з наукової роботи, кандидат філологічних наук Піонтковська Тетяна Олександрівна, завідувач кафедри англійської мови та методики її викладання кандидат педагогічних наук, доцент Гембарук Алла Степанівна та члени кафедри.

" data-title="ЗГІДНО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПІДГОТОВКУ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ТА НАУКОВИХ КАДРІВ">

SAM_6027 SAM_6029 SAM_6034