24.02.2020

ЗДАВАЛОСЯ Б ЗВИЧАЙНА ПАРА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ…

21.10.2014 Uncategorized

Але це лише на перший погляд! Тому що по закінченню вивчення змістового модуля «Courts and Trial» студенти 41 групи факультету іноземної філології розіграли справжнісінький судовий процес за участю:
судді – Петришеної Алли,

суд2
прокурора – Декарчука Вадима,

позивача – Олексюк Наталі,

суд3
відповідача – Старової Дар’ї,
секретаря – Блиндус Аліни,
адвоката – Місюри Ганни,
1 свідка – Харченко Лілії,
2 свідка – Ставчук Наталі.

суд1
Студентам вдалося заглибитися у тонкості юридичної справи і передати атмосферу юридичного процесу. Крадіжку цінних речей здійснює дівчина, яка заявляє, що нічого не пам’ятає. Всі впевнені, що дівчина винна, її потрібно засудити, але один із свідків заявив, що дівчина хворіє клептоманією…і тут виникає дилема, як судити хвору дівчину?..

суд
Заздалегідь ознайомившись із законодавством, студенти справедливо винесли вирок.

Створення ситуації реального мовлення з використанням ігрового елемента допомогло студентам максимально використати знання, отримані під час вивчення теми.