ЗАСІДАННЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ЦЕНТРУ ІНОЗЕМНИХ МОВ

" data-title="ЗАСІДАННЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ЦЕНТРУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

На факультеті іноземних мов відбулося засідання Навчально-наукового центру іноземних мов. Засідання було проведене керівником Центру доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри іноземних мов Вітою Валеріївною Безлюдною. На засіданні були обговорені основні завдання та напрями роботи Центру у другому семестрі 2021-2022 н.р. Основна увага була зосереджена на організації та координуванні наукових, освітніх та культурних проєктів, які реалізуються на факультеті іноземних мов та університеті, а також організації міжнародної співпраці та обміну досвідом в галузі освітньої, наукової та культурної діяльності. Також важливими для обговорення були питання організації і проведення курсів іноземних мов та курсів підвищення кваліфікації вчителів, які здійснюються в межах роботи Центру, в умовах організації освітнього процесу в університеті у дистанційному та змішаному форматах.