ЗАСІДАННЯ ЛАБОРАТОРІЇ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

17 травня 2018 року відбулося засідання лабораторії навчання іноземних мов Регіонального центру навчання іноземних мов факультету іноземних мов. У засіданні взяли участь директор Регіонального центру навчання іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Бріт Н. М., завідувач лабораторії навчання іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Гембарук А. С., члени лабораторії.

Учасники засідання обговорили результати фундаментальних та прикладних наукових досліджень у галузі лінгводидактики та методики навчання іноземних мов і культур, узагальнених у звітах з наукової та індивідуальної роботи викладачів. Завідувач лабораторії підсумувала напрями наукової діяльності лабораторії та означила основні вектори роботи на 2018-2019 навчальний рік.

" data-title="ЗАСІДАННЯ ЛАБОРАТОРІЇ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ">