ЗАСІДАННЯ ЛАБОРАТОРІЇ ЛІНГВОКУЛЬТУРОЛОГІЇ ТА ЗІСТАВНОЇ ЛІНГВІСТИКИ

24 квітня 2018 року відбулося засідання на тему «Лінгвокультурема як мовний знак культури» на базі Лабораторії лінгвокультурології та зіставної лінгвістики як консорціумної підструктури Регіонального центру навчання іноземних мов факультету іноземних мов. У засіданні взяли участь директор Регіонального центру навчання іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Бріт Н. М., завідувач Лабораторії лінгвокультурології та зіставної лінгвістики доктор педагогічних наук, професор Білецька І.О., члени Лабораторії та магістранти факультету іноземних мов. Активна дискусія учасників засідання розгорнулася навколо окреслення базової одиниці дослідження лінгвокультурології як порівняно нової галузі, яка б синтезувала у собі елементи мови і культури та стала основою понятійно-термінологічного апарату.

" data-title="ЗАСІДАННЯ ЛАБОРАТОРІЇ ЛІНГВОКУЛЬТУРОЛОГІЇ ТА ЗІСТАВНОЇ ЛІНГВІСТИКИ">