ЗАХИСТИ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР»

29-31 травня 2023 року на факультеті іноземних мов відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «магістр» денної та заочної форм навчання спеціальності 035.041 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська. Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень підготовки наукових досліджень магістрантами, які компетентно вели дискусію з членами екзаменаційної комісії. Керівництво випускними кваліфікаційними роботами забезпечували провідні фахівці кафедри теорії та практики іноземних мов і кафедри англійської мови та методики її навчання. Рецензії на роботи підготовлені зовнішніми експертами – фахівцями у галузі лінгвістики.
Тематика випускних кваліфікаційних робіт, яка є актуальною, має теоретичне та практичне значення для сучасного мовознавства, охоплювала різні аспекти теоретичних дисциплін іноземної мови: історія мови, лексикологія, порівняльна типологія, стилістика, теоретична граматика. Виконані дослідження значною мірою сприяють систематизації, закріпленню та розширенню теоретичних і практичних знань зі спеціальності. Результати наукових досліджень магістрантів пройшли належну апробацію шляхом заслуховування і обговорення на засіданнях науково-дослідної Лабораторії лінгвокультурології та зіставної лінгвістики, студентських проблемних груп, науково-практичних конференціях різного рівня та публікації статей у збірниках наукових праць.

" data-title="ЗАХИСТИ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР»">