26.02.2020

ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ ОКР «СПЕЦІАЛІСТ»

14.11.2014 Uncategorized

12 та 14 листопада 2014 року на факультеті іноземної філології відбувався захист результатів виробничої педагогічної практики студентами V курсу. Перед початком роботи комісії до студентів звернулася декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти і науки України Бріт Надія Михайлівна, яка підкреслила важливість дійства, означивши, що цей іспит є першим етапом державної атестації знань та умінь студентів.

захист практики 5 курс 2014

Студенти демонстрували фрагменти уроків з англійської, німецької чи французької мови та зарубіжної літератури, розв’язували педагогічні ситуації. Члени комісії, представники кафедри англійської мови та методики її викладання, кафедри теорії і практики іноземних мов, кафедри світової літератури та слов’янських мов, кафедри виховних технологій та педагогічної творчості та кафедри психології, що виступи студентів засвідчили належний рівень володіння як фактичним матеріалом, так і методиками вищезгаданих дисциплін. Результати захисту виробничої практики оголосила заступник декана з питань педагогічної практики, кандидат педагогічних наук, доцент Бевз Олена Павлівна.

захист практики 5 курс 2014 1