11.12.2019

ЗАХИСТ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ IV КУРСУ

23.04.2014 Uncategorized

15 квітня 2014 року на факультеті іноземної філології відбувся захист результатів виробничої педагогічної практики студентами IV курсу. Перед початком роботи комісії до студентів звернулася декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти і науки України Бріт Надія Михайлівна, яка підкреслила важливість дійства, означивши, що цей іспит є першим етапом державної атестації знань та умінь студентів.

4 курс практик0

Присутні на конференції представники адміністрації факультету, групові керівники та методисти вітали студентів із закінченням відповідального періоду у їхній професійній підготовці − педагогічній практиці, яка дала їм можливість апробувати здобуті знання у практичній діяльності.

Студенти поділилися досвідом, здобутим у ролі вчителя англійської мови, зарубіжної літератури та класного керівника.

4 курс практик5 4 курс практик2 4 курс практик3 4 курс практик4 4 курс практика 4 курс практика1