З НАШИМИ СТУДЕНТАМИ ТЕРИТОРІЯ УНІВЕРСИТЕТУ ЗАВЖДИ ЧИСТА!

16 вересня 2021 року студенти 11 групи факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини, під керівництвом куратора Авчіннікової Г. Д., долучилися до благоустрою території, прилеглої до нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Зібравши сміття, студенти забезпечили гарний настрій собі та оточуючим. А все тому, що студенти факультету іноземних мов добре розуміють, що лише спільні зусилля технічних працівників та студентства сприятимуть підтримці нашого університету у комфортних та чистих умовах.

" data-title="З НАШИМИ СТУДЕНТАМИ ТЕРИТОРІЯ УНІВЕРСИТЕТУ ЗАВЖДИ ЧИСТА!">