З КАНАДИ З НАЙПРИЄМНІШИМИ СПОГАДАМИ – ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ ГРАБОВИЙ

У 1999 році я вступив на філологічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Саме тут з 1999 по 2004 навчався за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та англійська мова». Університет дав можливість досконало оволодіти англійською мовою, сформувати ту базу, яка сьогодні дозволяє успішно здійснювати професійну діяльність. Саме навчання в університеті відкрило для мене світ, що в подальшому значно вплинуло на мою подальшу долю. У студентські роки двічі відвідав США, що значно допомогло удосконалити мову. Навчатися на відділенні англійської мови було доволі не легко, особливо на початкових курсах, досі пам’ятаю безсонні ночі за словниками та підручниками з граматики, але вдячний викладачам, які допомогли мені зреалізувати свій потенціал. З особливим теплом і безмежною шаною згадую Бріт Надію Михайлівну, яка найбільше вплинула на моє становлення як фахівця і професіонала.

Після закінчення університету працював в УДПУ імені Павла Тичини на посаді викладача кафедри англійської мови, згодом – старшого викладача, доцента. Виконував обов’язки заступника декана факультету іноземної філології з міжнародної діяльності.
У 2010 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук, у 2013 році отримав вчене звання доцента кафедри англійської мови та методики її викладання. Автор понад 70 наукових праць. Брав участь у низці міжнародних програм та проектів, включаючи пост-докторське стажування в Познанському університеті імені Адама Міцкевича за фінансування Європейського Союзу.

У 2016 році переїхав до Торонто, а потім до Монреалю. Вже в Канаді вивчив ще французьку мову, підтвердив диплом вчителя та отримав 5-річний дозвіл на викладання Англійської мови як другої в закладах освіти в провінції Квебек, після нашого університету це було зовсім не складно. Вже потім пройшов додаткові навчальні предмети в McGill University та Université du Québec à Montréal для подачі на пожиттєву ліцензію вчителя. В 2017 році закінчив програму підготовки з канадського імміграційного права в College LaSalle, після закінчення коледжу, успішного складання іспиту на знання мови та професійного іспиту на отримання ліцензії регульованого канадського імміграційного консультанта заснував компанію із надання імміграційних послуг, яку сьогодні і очолюю.
Незважаючи на те, що сьогодні я знаходжуся за тисячі кілометрів від рідної Умані, я назавжди запам’ятаю ті безцінні роки, які я провів у стінах Альма-Матер.

" data-title="З КАНАДИ З НАЙПРИЄМНІШИМИ СПОГАДАМИ – ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ ГРАБОВИЙ">