ЮНІ ВІЗИТЕРИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

Керівництво табору «Світанкова Україна» станції юних техніків м. Умані звернулося до декана факультету іноземної філології Надії Михайлівни Бріт, кандидата педагогічних наук, доцента, заслуженого працівника освіти України з проханням організувати навчальне заняття для відвідувачів табору. Згідно домовленості захід «Літня школа. Англійська мова» відбувся 25 червня 2014 року.

Учнів уманських шкіл № 1,4, 8, 11, НВК «ЗОШ № 7 – колегіум» віком від 6 до 15 років зустріли кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання, заступник декана з питань педагогічної практики Олена Павлівна Бевз, старший викладач кафедри теорії та практики іноземних мов, заступник декана з питань довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи Алла Федорівна Паладьєва, старший викладач кафедри англійської мови та методики її викладання Олександр Васильович Коваленко. Дитячий колектив з 32 осіб супроводжували їхні вихователі: Рита Василівна Бєлова, Інна Борисівна Мілєнтьєва, Ірина Ігорівна Сугак, Василь Олексійович Ляховський, Тетяна Михайлівна Бойко, Лариса Вікторівна Мартинюк.

станція юних техніків

Юні візитери з дитячою безпосередністю задавали безліч питань під час екскурсії по приміщенням факультету й під час бесіди перед навчальним заняттям. Особливо їх зацікавило панно з видами Лондона, яке прикрашає стіни коридору факультету, а також правила вступу на факультет, права та обов’язки студентів, студентське життя загалом.

станція юних техніків.jpg2

Гості факультету вчилися готувати візитівки англійською мовою, розпитувати один одного про особисті дані та на кінець заспівали веселої пісні у супроводі музичного запису. Година проминула швидко й учні залишали аудиторію збуджені й сповнені нових вражень.

станція юних техніків.jpg1 станція оних техніків

" data-title="ЮНІ ВІЗИТЕРИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ">