ЯК ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ МОЖЕ БУТИ СМАЧНИМ

Життя нашого факультету цікаве як у позанавчальній діяльності, так і на парах.

Студенти 1 курсу кожного заняття це доводять, готуючись не лише старанно і відповідально, а й креативно. На завершення вивчення теми «Їжа» більшість першокурсників приготували фото-рецепти своїх улюблених страв.

Вікторія Мельник, студентка 15 групи спеціальності «англійська мова і література та китайська мова», приготувала торт з написом “Eat me, please” («З’їжте мене, будь ласка»), чим особливо порадувала одногрупників.

-CoQfPI6Jjg

ТОРТ

Усі, звичайно, виконали поставлене завдання і дуже шкодували, що вивчення цієї теми уже завершилось.

" data-title="ЯК ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ МОЖЕ БУТИ СМАЧНИМ">

Життя нашого факультету цікаве як у позанавчальній діяльності, так і на парах.

-CoQfPI6Jjg

ТОРТ