WOMEN, WHO CHANGED THE WORLD

Педагогічна освіта є базовою для фахівця, який має відношення до навчання, виховання, розвитку та соціалізації людини. Рівень педагогічної освіти визначає ефективність у вирішенні професійних завдань викладача вищого навчального закладу. Метою формування педагогічної компетентності є забезпечення належної професійної підготовки випускника.

На факультеті іноземної філології триває асистентська практика магістрантів V та VI курсів. Так, магістрантка Кирищук Наталія, виконуючи обов’язки куратора 12 академічної групи, підготувала та провела відкритий виховний захід англійською мовою до Дня 8 Березня.

Тема заходу – Жінки, що змінили світ! Ведуча заходу – Вікторія Петренко.

8 березня
Вибір теми зумовлений сьогоденням, адже бути жінкою в сучасному світі непросто.

8 березня2
Студенти 12 групи підготували до заходу цікаві спогади та автобіографічні факти про визначних жінок, які зробили свій внесок в історію людства та змінили світ на краще.

8 березня3
Серед цих жінок – політики, музиканти, актриси, письменниці, лікарі, меценати, пілоти, педагоги – Клеопатра, Маргарет Тетчер, Принцеса Діана, Коко Шанель, Марія Тереза, Ліна Костенко, Мадонна та інші.
Також магістрантка підготувала для групи вікторину досягнень жінок, що змінили світ.

8 березня1
Метою заходу було виховувати повагу до історичного минулого, висвітлити роль жінок у розвитку суспільства, а також розвивати мовленнєву та адитивну компетенцію студентів.

Приємним було художнє оформлення аудиторії, де використовувалися портрети видатних жінок минулого та сучасності, а також стенд для самоконтролю знань про видатних жінок.

8 березня4
Куратор та студенти 12 групи задоволені та вдячні Кирищук Наталії за ініціативу, організацію та проведення цього заходу.

" data-title="WOMEN, WHO CHANGED THE WORLD">

Тема заходу – Жінки, що змінили світ! Ведуча заходу – Вікторія Петренко.

8 березня
Вибір теми зумовлений сьогоденням, адже бути жінкою в сучасному світі непросто.

8 березня2

8 березня3