ВИСТАВКА РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ УДПУ

" data-title="ВИСТАВКА РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ УДПУ">

Нещодавно студенти 34 групи факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини разом із куратором Філіппович Т.М. відвідали Виставку робіт викладачів та студентів УДПУ, що була представлена для загалу в заповіднику Стара Умань. Окрім того студенти прогулялися підземеллям Василіанського монастиря та отримали цікаву й пізнавальну інформацію з історіі міста Умань.