26.02.2020

ВИСТАВКА ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МІСТА

09.10.2014 Uncategorized

Факультет іноземної філології в складі Інституту Філології та суспільствознавства взяв участь у виставці усіх трудових колективів , підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста.

виставка2

Студенти факультету продемонстрували свої вокальні дані , виконуючи пісню французькою мовою, а також свої мовні навики жителям міста , використовуючи найбільш вживані фрази на французькій , англійській та німецькій мовах.

виставка

Досить неординарною для жителів міста стала виставка професорсько-викладацького складу факультету. Символіка іноземних країн та велика кількість їхніх візитівок приваблювали увагу кожного перехожого.

виставка1

Викладачі та студенти отримали багато позитивних вражень та емоцій від свята, адже це завжди приємно зробити щось на користь рідному місту!

виставка 7