ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР» ІІм КУРСУ

18 жовтня 2021 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ОС «магістр» денної форми навчання ІІм курсу 251-253по груп, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.
Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко відкрила роботу конференції і представила групових керівників та методистів з практики. Керівник практик по факультету кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора університету про направлення здобувачів вищої освіти на виробничу практику та прикріплення за базами практики.
Груповий керівник практики, методист з англійської мови кандидат педагогічних наук, доцент Євгенія Сергіївна Процько ознайомила присутніх із критеріями оцінювання роботи здобувачів під час практики, необхідними звітними матеріалами та провела інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, особливо загостривши увагу на необхідності дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів. Програму практики з педагогіки представила кандидат педагогічних наук, доцент Алла Володимирівна Добридень.
Бажаємо нашим студентам утвердження в обраній професії!

" data-title="ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР» ІІм КУРСУ">

Бажаємо нашим студентам утвердження в обраній професії!