28 січня 2022 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» 23зс групи заочної форми навчання факультету іноземних мов, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.
Керівник практик по факультету кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз відкрила роботу конференції та зазначила, що виробнича практика здобувачів вищої освіти є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття виробничих навиків приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах. Вона покликана підготувати майбутніх учителів до реальної практичної роботи в закладах загальної середньої освіти, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки. Олена Павлівна ознайомила здобувачів вищої освіти з термінами проходження практики та призначенням методистів практики.

Присутні на конференції методист з англійської мови, кандидат філологічних наук, доцент Геннадій Леонідович Прокоф’єв, методист з педагогіки, кандидат педагогічних наук, доцент Алла Володимирівна Добридень та методист із зарубіжної літератури доцент Олександр Миколайович Черевченко ознайомили здобувачів вищої освіти з програмою практики та переліком необхідних звітних матеріалів.
Груповий керівник практики Геннадій Леонідович Прокоф’єв провів інструктаж з техніки безпеки і охорони праці наголосивши на необхідності дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів.
Бажаємо практикантам плідної роботи та професійного зростання!

" data-title="ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» ІІс КУРСУ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ">

Бажаємо практикантам плідної роботи та професійного зростання!