ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ

6 лютого 2015 року на факультеті іноземної філології відбулася настановча конференція з виробничої практики для студентів ІV курсу. З вітальним словом до присутніх звернулася декан факультету, к.п.н., доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт, яка підкреслила важливість педагогічної практики у професійній підготовці з одного боку, та відповідальність, що лягає на студента-практиканта.

нкп4к 1

Студенти виконуватимуть функції вчителя англійської мови, зарубіжної літератури та класного керівника. Присутні на конференції групові керівники та методисти ознайомили студентів із програмою практики та переліком звітних матеріалів.

нкп4к

Бажаємо нашим студентам успіхів!

" data-title="ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ">

нкп4к 1

нкп4к

Бажаємо нашим студентам успіхів!