ВИПУСК 2018 НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

6 липня 2018 року на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2018 року ОС «Магістр» та ОС «Бакалавр». Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Постоленко виступила із вітальним словом, побажала випускникам-бакалаврам подальших успіхів при вступі у магістратуру, реалізації задуманих планів та бажань, а також гарних результатів навчання, а випускникам-магістрам – вдалого пошуку роботи та насолоди від отриманої професії. Також декан факультету вручила випускникам дипломи про закінчення навчання.

Заступник декана з навчально-методичної роботи Юлія Казак привітала випускників та вручила грамоти за особливі успіхи у навчанні.

Факультет іноземних мов щиро вітає випускників 2018 року із успішним закінченням навчання і бажає невичерпного натхнення, безмежного терпіння, міцного здоров’я та здійснення усіх мрій!

Всі фото можна переглянути тут

" data-title="ВИПУСК 2018 НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">