ВИКЛАДАЧІ-ТЬЮТОРИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації

Викладачі факультету іноземної філології усвідомлюючи переваги та перспективи дистанційної освіти в УДПУ, проходили курси підвищення кваліфікації за категорією «Викладачі-тьютори дистанційного навчання ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації» при кафедрі дистанційної освіти Університету менеджменту освіти АПН України. Курси відбувалися протягом 6 місяців без відриву від виробництва у дистанційній та очній формі.

Згідно затвердженої програми, курси мали три етапи: перший етап – очний, відбувся протягом 20-25 січня 2014 р., другий етап навчання – дистанційний, з 26 січня до 15 червня 2014 р., третій етап – очний, відбувся 16-20 червня 2014 р.

Викладачі кафедри дистанційної освіти Університету менеджменту освіти провели лекційні заняття та інструктивно-методичне заняття, на яких слухачі зареєструвалися в порталі «Хмара» (www.kdoumokhmara.net) та пройшли вхідне тестування.

Другий етап – дистанційний, передбачав вивчення ще кількох модулів, індивідуальну навчальну практику та написання випускної роботи.

В рамках третього етапу курсів відбувалось вивчення наступних модулів: «Основи забезпечення дистанційного навчання» та «Робота викладача-тьютора ВНЗ».

Захисти випускних робіт слухачів факультету іноземної філології відбувалися 17-18 червня 2014 року. Комісія працювали у двох складах – викладачі кафедри дистанційної освіти Університету менеджменту освіти, які прибули до Умані на слухання, та наукові керівники, які перебували на он-лайн зв’язку з Києва.

дистанційна освіта.jpg2

Попри чисельні запитання, слухачі факультету були відзначені за високий рівень презентацій робіт, а також якісну роботу на освітній платформі Moodle із студентами УДПУ.

дистанційна освіта дистанційна освіта.jpg1

Викладачі факультету переконані, що це стажування стане основою для розвитку дистанційної освіти в УДПУ.

" data-title="ВИКЛАДАЧІ-ТЬЮТОРИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації">

дистанційна освіта.jpg2

дистанційна освіта дистанційна освіта.jpg1