Окрім викладачів, науковців, магістрантів з різних куточків України у конференції взяли участь представники з Німеччини, Польщі Румунії та Литви. УДПУ ім. Павла Тичини представили викладачі кафедри англійської мови та методики її навчання Алла Гембарук, Олена Бевз, Тетяна Капелюшна, Вікторія Кобилянська, Мальвіна Коломієць та Юлія Біленька.
На пленарному засіданні науковці обговорювали проблеми мультилінгвізму в сучасному світі, стратегії розвитку англійської мови у сфері вищої освіти, засади інтернаціоналізації університетів, використання новітніх технологій для укладання словників тощо.
Робота секційних засідань відбувалася за такими напрямами:
1) Семантичні дослідження у мові
2) Перекладацька традиція та перекладознавство
3) Лінгвокогнітивний вимір мовних досліджень
4) Методика викладання іноземної мови, термінознавства та перекладу.

Приємним завершенням конференції стала екскурсія Чернівецьким національним університетом, який недаремно називають українським Хоґвартсом за визначний архітектурний стиль та атмосферу. Колишня резиденція митрополитів є пам’яткою архітектури національного значення й визнана одним із Семи чудес України, а в 2011 році була включена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

" data-title="ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМ. Ю. ФЕДЬКОВИЧА">

10 травня 2019 року у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича відбулася ХІІ Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми романо-германської філології», присвячена 65-річчю факультету іноземних мов.
Робота секційних засідань відбувалася за такими напрямами:
1) Семантичні дослідження у мові
2) Перекладацька традиція та перекладознавство
3) Лінгвокогнітивний вимір мовних досліджень
4) Методика викладання іноземної мови, термінознавства та перекладу.