ВИ КМІТЛИВІ І ЗНАЄТЕ ВСЕ ПРО ЄС? СПРОБУЙТЕ СВОЇ СИЛИ В БРЕЙН-РИНГУ!

З 24 лютого починається реєстрації учасників віком 16-21 років у всеукраїнському чемпіонаті з брейн-рингу від представництва ЄС в Україні.

Для участі треба зібрати команду з 6 чоловік та зареєструватися на сайті. Локальні та регіональні брейн-ринги пройдуть в березні-червні, а фінал – 29 червня у Києві.
Використайте свій шанс отримати подарунки від Представництва ЄС.

європейский союз

Детальніша інформація та реєстрація учасників на сайті www.euroquiz.org.ua/brain-ring. Також звертайтесь за телефоном (093) 52 58 334 або e-mail ask@euroquiz.org.ua (Ірина Диба).

" data-title="ВИ КМІТЛИВІ І ЗНАЄТЕ ВСЕ ПРО ЄС? СПРОБУЙТЕ СВОЇ СИЛИ В БРЕЙН-РИНГУ!">

Використайте свій шанс отримати подарунки від Представництва ЄС.

європейский союз