ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ” ЗБЕРЕЖЕМО ПАМ’ЯТЬ”

15 квітня 2014 року студенти нашого факультету залучилися до всеукраїнської благодійної акції «Збережемо пам’ять». Мета якої – догляд та впорядкування військових меморіалів у всій країні. Її ініціатори – ВГО «Союз Народна пам’ять» та Держкомісія у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій при Уряді.
Група студентів, у складі Білика Олексія, Гуменюк Олени, Салій Аліни, Перебейніса Максима, Мозолевського Дмитра, Рябцуна Вадима, Хамцова Яна, зголосилися допомогти у реконструкції пам’ятника, який знаходиться в м.Умань. Незважаючи на жахливі погодні умови, вони ж все таки досягли зазначеної мети та впоралися з поставленими задачами.

Збережемо память9 Збережемо память14 Збережемо память11

Необхідно зазначити, що представники даної організації закликають кожного з нас до подібної роботи і дуже раді кожному бажаючому. Також вони наголошували, що їм необхідна допомога у архіві, а саме переклад різних листів та записів з німецької мови, тому кого зацікавила дана інформація – звертайтеся, щоб отримати детальніші інструкції.

" data-title="ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ” ЗБЕРЕЖЕМО ПАМ’ЯТЬ”">

Збережемо память9 Збережемо память14 Збережемо память11