26.02.2020

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

03.12.2014 Uncategorized

2 грудня 2014 р. відбулась зустріч студентів І курсу факультету іноземної філології з головою товариства Червоного Хреста в м. Умань Валентиною Чорною. В контексті Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається щорічно 1 грудня, студентів було поінформовано про історію виявлення цієї хвороби, масштаби поширення захворювання, основні симптоми та способи профілактики, а також методи діагностики ВІЛ/СНІДу.

Червоний хрест 2014 2

Червоний хрест 2014

Крім того було продемонстровано методи оживлення, прийоми надання першої медичної допомоги, зокрема, виконання штучного дихання та непрямого масажу серця; пояснено особливості першої допомоги при різних ступенях опіків та при переломах; показано методи накладання різних видів пов’язок та шин.

Червоний хрест 2014.4jpg Червоний хрест 2014 1

Відео матеріали та тренінги, проведенні інструкторами Червоного Хреста, були корисними для вироблення практичних вмінь. Присутня на зустрічі заступник декана з гуманітарно-соціалізаційної роботи кандидат педагогічних наук, доцент Гембарук Алла Степанівна від імені студентства подякувала за інформативну зустріч.

Червоний хрест 2014.3jpg