10.12.2019

ВРУЧЕННЯ НАГОРОД ЮНИМ ЗНАВЦЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

26.02.2015 Uncategorized

24 лютого 2015 р. відбулося вручення нагород учасникам міжнародної олімпіади з англійської мови «Умань-Гнєзно». У міжнародному конкурсі взяли участь 32 учнів 6-х класів з уманських шкіл №14 і №7 та початкової школи №3 м. Гнєзно (Польща).

польська олімпіада3

польська олімпіада1

Учасники обох турів зібралися у святково прикрашеній світлиці ЗОШ №14. Їх привітали представники відділу освіти, директори шкіл, вчителі. Йшлося про англійську мову як механізм встановлення партнерства і взаєморозуміння у глобалізованому світі.

польська олімпіада2

Дипломи про участь і нагороди вручили координатори проекту, ˗˗ Радослав Собковʼяк і Оксана Заболотна. Памʼятні подарунки знавцям англійської мови було надано видавництвом McMillan і мовною школою «Empic».

польська олімпіада6 польська олімпіада8 польська олімпіада.jpg7

Діти, які виступили наприкінці зустрічі, поділилися своїми думками і мріями, висловивши сподівання на те, що такі міжнародні заходи служитимуть щаблями сходження до успіху.

Насамкінець прозвучали слова подяки вчителям шкіл (Вікторії Безпечанській і Ірині Панченко), і викладачам Уманського державного педагогічного університету (Людмилі Загоруйко, Олександру Коваленку і Ірині Холод) за підготовку і проведення олімпіади.

Подяки отримали й координатори міжнародного проекту – Радослав Собковʼяк – від української сторони, Оксана Заболотна – від польської.

польська олімпіада9

польська олімпіада10