Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
10.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

ВРУЧЕННЯ НАГОРОД ЮНИМ ЗНАВЦЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

26.02.2015 Uncategorized

24 лютого 2015 р. відбулося вручення нагород учасникам міжнародної олімпіади з англійської мови «Умань-Гнєзно». У міжнародному конкурсі взяли участь 32 учнів 6-х класів з уманських шкіл №14 і №7 та початкової школи №3 м. Гнєзно (Польща).

польська олімпіада3

польська олімпіада1

Учасники обох турів зібралися у святково прикрашеній світлиці ЗОШ №14. Їх привітали представники відділу освіти, директори шкіл, вчителі. Йшлося про англійську мову як механізм встановлення партнерства і взаєморозуміння у глобалізованому світі.

польська олімпіада2

Дипломи про участь і нагороди вручили координатори проекту, ˗˗ Радослав Собковʼяк і Оксана Заболотна. Памʼятні подарунки знавцям англійської мови було надано видавництвом McMillan і мовною школою «Empic».

польська олімпіада6 польська олімпіада8 польська олімпіада.jpg7

Діти, які виступили наприкінці зустрічі, поділилися своїми думками і мріями, висловивши сподівання на те, що такі міжнародні заходи служитимуть щаблями сходження до успіху.

Насамкінець прозвучали слова подяки вчителям шкіл (Вікторії Безпечанській і Ірині Панченко), і викладачам Уманського державного педагогічного університету (Людмилі Загоруйко, Олександру Коваленку і Ірині Холод) за підготовку і проведення олімпіади.

Подяки отримали й координатори міжнародного проекту – Радослав Собковʼяк – від української сторони, Оксана Заболотна – від польської.

польська олімпіада9

польська олімпіада10