Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
7.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

Vivat Uman!

07.10.2013

Умань є надзвичайно привабливою восени, а особливо у першу суботу жовтня, коли уманчани відзначають День міста.

З цієї нагоди професорсько-викладацький склад та студентство факультету іноземної філології долучились до святкового тандему факультетів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, взявши участь в урочистій ході трудових колективів підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста.

DSC07184

Факультет іноземної філології завжди приваблює жителів та гостей міста своєю атрибутикою, класичним дрескодом, а також хореографічними постановками народних танців Великобританії, Німеччини, Франції. Студенти факультету щедро осипають публіку римованими вітаннями з нагоди Дня міста.

BwR6tdMoBFk

vRYgUiELLiw

Ще однією знаменною подією в святкуванні Дня міста стало урочисте відкриття Ейфелевої вежі, встановленої за ініціативи народного депутата України Антона Яценка в Центральному парку міста і подарованої жителям з нагоди свята, висота її майже  3,5  метри.

Студент ІV курсу факультету іноземної філології Дмитро Романенко взяв участь в святковому дійстві, виконавши арію Гренуара з всесвітньо відомого мюзикла Луи Кочеанте “Нотр Дам де Парі”.