ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Шановні студенти та науково-педагогічні працівники факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини!
Прийміть щиросердечні вітання з початком нового навчального року!
Для кожного з нас – це новий життєвий етап. Безперечно, цей навчальний рік стане для нас особливим, новим досвідом. Ми бажаємо, щоб у всіх добрих починаннях вас супроводжував успіх, мир, злагода і спокійне буття у нашій процвітаючій країні. Незважаючи на всі перешкоди та виклики, не жалкуйте своїх старань, наполегливої праці, які неодмінно призведуть до конструктивних та зважених рішень та досягнення мети.
Будьте здорові та нехай цей навчальний рік відкриє нові горизонти знань, стане часом високих звершень, яскравих успіхів і здійснення мрій!

" data-title="ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!">

Прийміть щиросердечні вітання з початком нового навчального року!