ВІТАЄМО З 50-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!

Колектив факультету іноземних мов щиросердно вітає старшого лаборанта кафедри англійської мови та методики її навчання Баліцького Василя Петровича

з ювілеєм!
Уклінно дякуємо Вам за Вашу багаторічну сумлінну працю, підтримку, розуміння, готовність допомогти. Ви – чудова людина! З Вами працювати – одне задоволення, так як Ви у своїй справі професіонал, і особистісні якості теж на висоті. Бажаємо ще багато років міцного здоров’я, невтомності і успіхів у всіх добрих справах, благополуччя як у своїй родині, так і в нашому дружньому колективі.

Зичимо Вам літ багато
Радості, ні крихточки біди,
Щоб життя для Вас було як свято,
Й дарувало посмішку завжди.

Нехай Вас охороняє Мати Божа
Від злих людей і різних бід,
Хай Господь Бог здоров’я посилає,
Й прожити в щасті многая літ бажаєм!

" data-title="ВІТАЄМО З 50-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!">

з ювілеєм!

Зичимо Вам літ багато
Радості, ні крихточки біди,
Щоб життя для Вас було як свято,
Й дарувало посмішку завжди.

Нехай Вас охороняє Мати Божа
Від злих людей і різних бід,
Хай Господь Бог здоров’я посилає,
Й прожити в щасті многая літ бажаєм!