ВІТАЄМО У НАШІЙ ДРУЖНІЙ НАУКОВІЙ СПІЛЬНОТІ!

7 вересня 2024 року відбулася зустріч адміністрації факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини зі здобувачами вищої освіти 1 курсу ОС «Бакалавр» та «Магістр» заочної форми навчання у дистанційному форматі.

З вітальним словом до першокурсників звернулася декан факультету, доктор філософії, доцент Казак Юлія Юріївна. Вона звернула увагу на те, що освітній процес на заочній формі передбачає великий пласт самостійної роботи та ознайомила здобувачів освіти з основними аспектами й можливостями навчання на факультеті іноземних мов.

Заступник декана із навчально-методичної роботи, Гурський Ігор Юрійович, окреслив обсяги навчального навантаження та перелік освітніх компонентів. Також, ним було зазначено рекомендації щодо онлайн-платформ та сайтів, які доцільно використовувати під час навчання, й надано детальні інструкції стосовно організації занять із використанням інформаційно-освітнього середовища Moodle.
Методист заочної та дистанційної освіти, Лопушенко Аліна Вікторівна, ознайомила здобувачів вищої освіти заочної форми навчання із особливостями організації освітнього процесу, продемонструвавши графіки та розклади заліково-екзаменаційних сесій, а також терміни проведення консультативних пунктів та практики.

Здобувачі вищої освіти мали змогу ставити запитання, було активно обговорено найважливіші організаційні питання. Щиро вітаємо першокурсників у лавах здобувачів вищої освіти факультету іноземних мов та бажаємо наснаги!

" data-title="ВІТАЄМО У НАШІЙ ДРУЖНІЙ НАУКОВІЙ СПІЛЬНОТІ!">