ВІТАЄМО НОВОГО ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ!!!!

Згідно Положення про студентське самоврядування в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини від 28 грудня 2023 року затверджено наступний порядок проведення прямих таємних виборів кандидатів до складу та голови Студентської ради факультету іноземних мов, було дотримано наступну процедуру голосування:
1. З 09 по 21 вересня 2024 року – реєстрація кандидатів на посаду Голови Студентської ради факультету іноземних мов.
2. 23 вересня 2024 року – вибори голови Студентської ради факультету іноземних мов.
За результатом таємного онлайн голосування кандидати на посаду голови студентського самоврядування отримали такі результати: Володимир Гордашевський – 60 % за; Анастасія Непомяща – 56,7 % за.
Вітаємо Володимира Гордашевського з перемогою та бажаємо натхнення, креативності та лідерства на шляху до виховання активної молоді факультету!

" data-title="ВІТАЄМО НОВОГО ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ!!!!">