ВІТАЄМО ЗІ ВСТУПОМ ДО УДПУ

12 серпня 2014 р. лаври студентів-бюджетників факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини поповнили кращі представники молодої генерації з різних областей України: Львівської, Одеської, Луганської, Вінницької, Київської, Черкаської, Кіровоградської, Сумської, Полтавської та інших регіонів.

батькывськы збори.jpg2

На перші батьківські збори разом із студентами прибули члени їхніх родин: батьки, сестри, брати, висловлювали щиру радість з приводу вступу до одного з найпотужніших університетів України – Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Адміністрація, студентство факультету щиро вітали нове поповнення з успішним вступом на факультет, бажали студентству успіху, натхнення, сил на досягнення найвищих академічних результатів, аби стати фахівцем сучасного покоління, конкурентноспроможним на вітчизняних та міжнародних ринках праці.

Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт ознайомила батьків і студентів з історією факультету, специфікою його діяльності, кар’єрними перспективами випускників, а також відповіла на численні запитання присутніх.

батькывськы збори

Заступник декана з міжнародної діяльності, кандидат філологічних наук, доцент Петро Миколайович Грабовий ознайомив з перспективами участі студентів у різноманітних міжнародних програмах, зазначивши, що міжнародна діяльність – це один із засобів входження в міжнародній освітній простір. Крім можливості участі у міжнародних проектах, студенти також мають нагоду отримати подвійний диплом.

den-vidkrytyh-dverej1

" data-title="ВІТАЄМО ЗІ ВСТУПОМ ДО УДПУ">