ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ТУРУ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

15 лютого 2018 року на факультеті іноземних мов кафедрою англійської мови та методики її навчання було проведено І вузівський тур предметної олімпіади з англійської мови. В олімпіаді взяли участь 26 студентів 1-5 етапів навчання.
Програмою олімпіади було передбачено виконання завдань з аудіювання, читання, вживання вокабуляру та написання творчої письмової роботи.
Члени журі – провідні викладачі англійської мови факультету: декан факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Постоленко І.С., завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання кандидат педагогічних наук, доцент Гембарук А.С., кандидат педагогічних наук, доцент Бондарук Я.В., кандидат педагогічних наук, доцент Капелюшна Т.В. – детально проаналізували відповіді студентів та узагальнили результати.
Переможцями олімпіади стали :
І місце – Реєнт Олександр, 33 група
ІІ місце – Ревнюк Володимир, 21 група
ІІІ місце – Гурак Юлія, 33 група
23 лютого 2018 року відбулося нагородження переможців І туру олімпіади з англійської мови. Вони отримали Почесні грамоти та цінні подарунки. Традиційно студенти І курсу, які взяли участь в олімпіаді, були нагороджені заохочувальними грамотами.

" data-title="ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ТУРУ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">

Переможцями олімпіади стали :
І місце – Реєнт Олександр, 33 група
ІІ місце – Ревнюк Володимир, 21 група