24.02.2020

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ПРАКТИКИ УСНОГО ТА ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ

02.11.2015 Uncategorized

29 жовтня 2015 року для студентів 42 групи факультету іноземних мов було проведено відкрите практичне заняття з ПУПМ з теми «Суди і судові процеси», викладач к.п.н, доцент Олена Павлівна Бевз. Заняття мало інтерактивний характер, під час якого студенти розіграли судовий процес над американським підлітком, якого звинувачували у крадіжці шкільного майна.
фото 1 фото 2
Оскільки події відбувалися у США, тому доля підсудного залежала від вироку присяжних. Зваживши усі докази присяжні виправдали підсудного.
фото 3
Обговорення причин злочинності серед підлітків стало наступним логічним етапом заняття. Студенти продемонстрували належний рівень володіння англійською мовою з теми, а також своє негативне ставлення до злочинів та розуміння проблеми злочинності неповнолітніх.