Згідно з графіком 22 грудня 2020 року на кафедрі англійської мови та методики її навчання викладачем-стажистом Коломієць О. С. було проведене відкрите заняття з навчальної дисципліни «Практика усного та писемного мовлення» за допомогою платформи Google Meet зі студентами 12 групи факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Тема заняття – “Life is no Bed of Roses”.
Це було підсумкове заняття змістового модуля «Життя прожити – не поле перейти». Демонструючи високий рівень комунікативної компетентності в мовленні за допомогою власних презентацій у PowerPoint, а також цікавих запитань, студенти вдало розкрили своє ставлення до актуальних питань сьогодення, які призводять до ускладнень у сімейних стосунках.

" data-title="ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ПРАКТИКА УСНОГО ТА ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ»">