ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ»

Згідно графіка 16 листопада 2020 року на кафедрі англійської мови та методики її навчання завідувачкою кафедри, доцентом Гембарук А.С. було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Методика навчання англійської мови» зі студентами 32 групи факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини. Темою заняття було «An Introduction to the Skill of Writing».

Це було перше заняття змістового модуля «Навчання писемному мовленню». В цікавій інтерактивній формі, базуючись на власному досвіді, студенти досліджували основні характеристики писемного мовлення як виду мовленнєвої діяльності, знаходили спільні та відмінні риси між писемним та усним мовленням, з’ясовували основні цілі навчання писемному мовленні в школі, аналізували типи вправ і завдань, спрямованих на формування комунікативної компетентності в письмі.

" data-title="ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ»">