ВІД СТУДЕНТКИ ДО ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ – ІСТОРІЯ УСПІХУ. ПОСТОЛЕНКО ІРИНА СЕРГІЇВНА

У різні періоди Ірина Сергіївна Постоленко обіймала такі посади на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини: була асистентом кафедри іноземних мов, викладачем кафедри англійської мови, старшим викладачем кафедри англійської мови, доцентом кафедри англійської мови та методики її викладання. З 12 вересня 2016 року і донині Ірина Сергіївна виконує обов’язки декана факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини, вдало поєднуючи їх з викладацькою діяльністю. Постоленко І. С. викладає такі навчальні курси як практичний курс англійської мови та аналіз публіцистичного тексту.

У 2017 році Ірина Сергіївна була нагороджена Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня науки. Неодноразово проходила мовні та наукові стажування у школах та університетах Великої Британії, Німеччини, Португалії та інших країн, де також брала участь у перемовинах про міжнародну співпрацю та налагодженні контактів з університетами-партнерами за кордоном. Має понад 60 наукових публікацій.

Постоленко І.С. – фахівець високої кваліфікації, яка на високому науково-методичному рівні проводить заняття, постійно оновлює та підвищує власний методичний, науковий та фаховий рівень, обізнана з новітніми педагогічними технологіями, проявляє ініціативу та творчість у впровадженні кращого досвіду.

За час свого деканства Ірині Сергіївні вдалося не лише зберегти давні традиції факультету іноземних мов, а й примножити його здобутки. Незважаючи на молодий вік, вона є мудрим і кваліфікованим керівником, якого поважають як колеги, так і студенти.

" data-title="ВІД СТУДЕНТКИ ДО ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ – ІСТОРІЯ УСПІХУ. ПОСТОЛЕНКО ІРИНА СЕРГІЇВНА">

Постоленко Ірина Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини, народилася в 1980 році. У 2003 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література та мова і література (англійська)» та здобула кваліфікацію вчитель української мови і літератури, англійської мови та зарубіжної літератури. У 2004 році закінчила магістратуру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Отримала ступінь кандидата педагогічних наук в січні 2013 року після захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук у Київському університеті імені Бориса Грінченка.