ВЕЛИКОБРИТАНІЯ – КРАЇНА, ВІДОМА СВОЇМИ ТРАДИЦІЯМИ

Великобританія – країна, відома своїми стародавніми традиціями. Багато з них передаються з покоління в покоління.

15 липня, в день святого Світуна в Англії люди з особливою увагою спостерігають за погодою. Якою погода буде в день святого Світуна, такою вона буде і в межах наступних 40 днів. Вважається, що, якщо на святого Світуна йде дощ, то дощ триватиме 40 днів.

день святого світуна

Святий Світун Вінчестерський – англійський єпископ, відомий своїми благодійними подарунками і будівництвом церков. У Британії його шанують як “покровителя погоди”.

день святого світуна.jpg1

Епископ посадив багато яблунь поруч з Вінчестерським собором. На згадку про цього святого англійці вважають дату його смерті днем, починаючи з якого яблука вже вважаються стиглими і їх можна збирати і їсти. В Україні таким днем вважається Яблучний спас, у Великобританії це День святого Світуна. В Англії говорять, що не слід їсти яблука раніше Дня святого Світуна.

яблучний спас

" data-title="ВЕЛИКОБРИТАНІЯ – КРАЇНА, ВІДОМА СВОЇМИ ТРАДИЦІЯМИ">